Pierwsze Spotkania Eksperckie MaWo Group za nami. Postawiliśmy na ciekawą i praktyczną wiedzę. Temat wiodący – Bezpieczeństwo w transporcie, okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki znakomitym ekspertom połączyliśmy różne aspekty bezpieczeństwa. Rozmawialiśmy o bezpieczeństwie kadrowym, czyli umowach z kierowcami, ich rozliczeniem, dietach i ryczałtach. Poruszyliśmy najważniejsze kwestie bezpieczeństwa księgowego i finansowego, czyli rozłożyliśmy na czynniki pierwsze słowo optymalizacja. Podjęliśmy też temat bezpieczeństwa dosłownie, na drodze, czyli jak pomóc kierowcom zawodowym i poprawić ich komfort pracy, a tym samym właścicieli firm transportowych. I zaznaczyliśmy, jak Sztuczna Inteligencja może zmienić oblicze transportu w przyszłości.

Tak, postawiliśmy wyłącznie na meteorytykę na naszych Spotkaniach. To program pilotażowy dla przedsiębiorców transportowych. Wiedzieliśmy, że taka wiedza jest poszukiwana przez naszych klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów – mówi Wojciech Romaniuk, prezes i współwłaściciel MaWo Group.

Ogromne poruszenie wśród publiczności wywołały wypowiedzi pana mecenasa Dawida Rejmera z kancelarii LEX o sukcesji i fundacjach rodzinnych. Okazało się, że większość zebranych pierwszy raz usłyszała o pewnych możliwościach i rozwiązaniach dla firm. Takich, które pozwolą nam wejść na wyższy poziom zarządzania własnym biznesem.

Otrzymaliśmy bardzo pozytywny zwrot od wszystkich uczestników, co pozwoliło nam już zadecydować o kontynuacji spotkań eksperckich. Już mogę zdradzić, że kolejna edycja odbędzie się w Warszawie. O szczegółach będziemy informować – podsumowuje Mariusz Frąc, prezes i współwłaściciel MaWo Group.

Drodzy Prelegenci, to był dla nas zaszczyt, że byliście z nami i podzieliliście się swoją ogromną wiedzą z naszymi gośćmi – klientami MaWo Group. Obserwowanie Was w trakcie wypowiedzi i interakcji z publicznością było czystą przyjemnością.

Dziękujemy przede wszystkim Wam, uczestnikom, ponieważ przygotowujemy Spotkania Eksperckie wyłącznie dla Was.

Chcieliśmy także podziękować za wsparcie całemu Business Centre Club, a w szczególności Loży Dolnośląskiej. Dziękujemy także za partnerstwo medialne portalowi etransport.pl oraz Gazecie Wrocławskiej i Strefie Biznesu.

Pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce.

Mariusz Frąc, Wojciech Romaniuk i Krzysztof Dybo,

Zarząd MaWo Group

Fot. Piotr Krzyżanowski Gazeta Wrocławska