O NAS

MaWo Group oferuje usługi dotyczące rozliczania pracy kierowców oraz obsługi księgowej i kadrowej. Prowadzimy także obsługę prawną i szkoleniową dla firm transportowych. Zajmujemy się także obsługą pracowników delegowanych do pracy za granicą. Stworzyliśmy, jako pierwsza firma w Polsce, Numer Alarmowy na abonament,  pomoc dla kierowców i właścicieli firm transportowych poruszających się po całej Europie. MaWo Group używa nowych technologii i tworzy narzędzia IT dla transportu.

Firma MaWo powstała z pasji do ciężarówek, transportu i chęci radzenia sobie z przepisami dotyczącymi transportu. Mariusz Frąc i Wojciech Romaniuk założyli wspólnie firmę w 2009 roku, pod nazwą Tacho – TIR, która później przekształciła się w MaWo Group. Spotkali się podczas studiów. Mariusz Frąc już wtedy prowadził własną działalność gospodarczą o profilu transportowym. Po zakończonej nauce, Wojciech Romaniuk pracował w firmie logistycznej w Anglii, ale postanowił wrócić, połączyć siły z kolegą ze studiów. Tym samym, zaczęła się historia jednej z największych firm obsługujących transport w Polsce.

Pierwszą usługą, którą zaoferowało MaWo była ewidencja czasu pracy kierowcy oraz przygotowanie firm do kontroli przeprowadzanej przez Inspekcję Transportu Drogowego. Dzisiaj MaWo Group oferuje kilkanaście usług i produktów zapewniających kompleksową obsługę firm transportowych.  Klienci doceniają fakt, że nasza firma dostosowuje się do potrzeb rynku transportowego i reaguje na zmiany bardzo szybko.

Następnie do grupy MaWo, swoją wiedzę z zakresu księgowego i  kadrowego, wniósł Krzysztof Dybo – specjalista ds. księgowych, który stworzył kancelarię podatkową wyspecjalizowaną w prowadzeniu księgowości transportowej. W ostatnim etapie MaWo Group stworzyła gałąź usług wspomagających prowadzenie działalności transportowej zagranicą związanej ze zgłaszaniem pracowników na zagraniczne platformy, tłumaczeniami dokumentów i rozmów w pięciu językach.

 

 

 

Oferta

ROZLICZENIA KIEROWCÓW

Specjalizujemy się w ewidencji czasu pracy kierowców oraz obszarach ściśle z nia powiazanych.

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Oferujemy pełny zakres usług księgowo – kadrowych, który potrafimy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta.

OBSŁUGA PRAWNA

MaWo Group zapewnia profesjonalną obsługę prawną firm transportowych.

EUROPA I NUMER ALARMOWY

MaWo Group szuka najlepszych rozwiązań dla firm transportowych, także tych którzy swoją działalność prowadzą na terenie Europy.

SZKOLENIA

Stworzyliśmy pakiet szkoleń, który pomaga lepiej prowadzić przedsiębiorstwo zajmujące się transportem.

Narzędzia IT

MaWo Group wprowadza także narzędzia z zakresu IT, które ułatwiają zarządzanie i podnoszą jakość pracy w transporcie.

Współpracujących firm

%

Zadowolonych klientów

Obszarów wsparcia transportu

MaWo Group to lider w branży transportowej, któremu ufa coraz więcej klientów.

Jesteśmy dumni z tego, że udało nam zbudować firmę, która daje nam satysfakcję i możliwość rozwoju a naszym klientom bezpieczeństwo i zadowolenie. Dbamy o bezpieczeństwo finansowe klientów. Specjalizujemy się w kadrach kierowców i księgowości transportowej. Skutecznie reprezentujemy przedsiębiorców w instytucjach finansowych i kontrolujących.

Rachunkowość firm transportowych

Odpowiedzialność społeczna

Zaufali nam

Business Centre Club
ICO
Związek pracodawców
ORSOBHP
etransport.pl
Business Centre Club

MaWo Group to firma, która dba o dobre relacje z otoczeniem i wspiera sport

Współpracujemy z lokalnymi klubami sportowymi, ponieważ uwielbiamy sportową rywalizację. Wspieramy m.in. klub piłkarski „Ikar” Miłogostowice i „Huzar” Raszówka oraz klub siatkarski „Ikar” Legnica.

Od początku wspieramy korfball, ciekawy sport który bardzo lubimy. Korfball to koedukacyjna gra zespołowa, która wywodzi się z koszykówki. Od pierwszej edycji jesteśmy także współorganizatorem Gruszka Cup. Imprezy, którą stworzył wybitny polski siatkarz – Piotr Gruszka. Promujemy siatkówkę wśród najmłodszych oraz rozgrywamy zawody wśród amatorów. Każdy sport lubimy i prawie każdy uprawiamy.

Tak się złożyło, że wśród naszych klientów jest kilka osób znanych i podziwianych. Tyberiusz Kowalczyk i Mariusz Pudzianowski– strongmani, Bracia Collins, Rafał i Grzegorz – specjaliści od odnawiania super aut czy Mariusz Lewandowski – były piłkarz i trener. To osoby, które ciężko zapracowały na swój sukces. Dlatego jesteśmy niezwykle zadowoleni, że zaufali Oni właśnie nam.