OBSŁUGA PRAWNA FIRM TRANSPORTOWYCH

Obsługa prawna dla transportu

MaWo Group zapewnia profesjonalną obsługę prawną firm transportowych.

Znamy akty prawne, które mają wpływ na naszą branżę. Znamy problemy związane z tzw. prawem transportowym, zarówno w Polsce, jaki i w krajach Unii Europejskiej. Mamy możliwość reprezentowania naszego klienta w sądzie na każdym etapie postępowania.

Sporządzamy opinie prawne zawierające zmiany związane z wprowadzaniem nowych przepisów. Prowadzimy sprawy cywilne, karne i administracyjne. Zapewniamy też zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym i Sądami administracyjnym.

Uczestniczymy i wspieramy przedsiębiorcę w trakcie postępowań kontrolnych Państwowej Inspekcji Pracy, Inspekcji Transportu Drogowego, Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Przygotowujemy pisma i odwołania od decyzji organów administracji publicznej.

Prowadzimy postępowania likwidacyjne dotyczące szkód komunikacyjnych, osobowych i majątkowych. Ustalamy zakres odpowiedzialności podmiotów uczestniczących w przewozie za powstałe szkody i dochodzimy roszczeń z tego tytułu. Zajmujemy się także windykacją należności związanych ze świadczonymi usługami w kraju i zagranicą.

Specjalizujemy się w umowach cywilnoprawnych związanych z przewozem, prawem pracy i prawem cywilnym. Doradzamy także, w zakresie nieuczciwej konkurencji między przewoźnikami.

OFERUJEMY elastyczne abonamenty na obsługę prawną dostosowane do potrzeb naszego klienta, zróżnicowane cenowo. Wygodnie, profesjonalnie i bezpiecznie. Możesz wybrać opcję podstawową lub premium. Ty wiesz najlepiej, co jest potrzebne w Twojej firmie na co dzień.

W ramach abonamentu skorzystasz z następujących usług:

  • priorytetowa obsługa spraw
  • bezpośredni kontakt z dedykowanym prawnikiem w dni robocze oraz gorące konsultacje bez konieczności umawiania się przez sekretariat
  • dowolna forma konsultacji prawnych, nawet tego samego dnia – telefoniczna, osobista lub online
  • możliwość umocowania prawnika na podstawie pełnomocnictwa ogólnego lub szczególnego- zastępstwo prawne i procesowe na miejscu oraz w terenie- ustanowienie substytucji w razie kolizji terminów
  • nadzór nad realizowanymi zleceniami

MaWo Group szuka najlepszych rozwiązań prawnych dla branży transportowej.

Pisz na prawo@mawogroup.pl

Oferta

ROZLICZENIA KIEROWCÓW

Specjalizujemy się w ewidencji czasu pracy kierowców oraz obszarach ściśle z nia powiazanych.

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Oferujemy pełny zakres usług księgowo – kadrowych, który potrafimy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta.

OBSŁUGA PRAWNA

MaWo Group zapewnia profesjonalną obsługę prawną firm transportowych.

Platforma IMI / Licencje

MaWo Group szuka najlepszych rozwiązań dla firm transportowych, także tych, którzy swoją działalność prowadzą na terenie Europy.

SZKOLENIA

Stworzyliśmy pakiet szkoleń, który pomaga lepiej prowadzić przedsiębiorstwo zajmujące się transportem.

Narzędzia IT

MaWo Group wprowadza także narzędzia z zakresu IT, które ułatwiają zarządzanie i podnoszą jakość pracy w transporcie.

MaWo Group to lider w branży transportowej, któremu ufa coraz więcej klientów.

Jesteśmy dumni z tego, że udało nam zbudować firmę, która daje nam satysfakcję i możliwość rozwoju a naszym klientom bezpieczeństwo i zadowolenie. Dbamy o bezpieczeństwo finansowe klientów. Specjalizujemy się w kadrach kierowców i księgowości transportowej. Skutecznie reprezentujemy przedsiębiorców w instytucjach finansowych i kontrolujących.

Rachunkowość firm transportowych

Zaufali nam

Business Centre Club
ICO
Związek pracodawców
ORSOBHP
etransport.pl
Business Centre Club