KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM TRANSPORTOWYCH

Rozliczenia kierowców

Nasza pierwsza usługa, która wprowadziła nas na rynek firm transportowych, to ewidencja czasu pracy kierowców. Największa grupa naszych klientów ma problem z naliczaniem wypłat dla kierowców. Dlatego wyspecjalizowaliśmy się w ewidencji i rozszerzyliśmy nasze usługi o kolejne obszary, które są ściśle powiązane z ewidencją czasu pracy kierowców. Delegacje, płace minimalne na terenie Unii Europejskiej, raporty wykroczeń – to tylko niektóre z nich. Nasze narzędzia i wiedza, które wykorzystujemy od lat do tworzenia ewidencji czasu pracy kierowców mają swoje odzwierciedlenie podczas kontroli jednostek do tego upoważnionych. Wszyscy nasi klienci potwierdzają, że nie znaleziono żadnych błędów.

Wiemy jak optymalizować umowy o pracę dla kierowców. Wszystkie nasze działania są zgodne z prawem i pozwalają właścicielom firm transportowych na realne oszczędności związane ze składkami społecznymi i podatkami.

Mamy ekspertów w dziedzinie rozliczania kierowców. Tworzymy profesjonalne raporty z zakresu ITD. Wypróbuj współpracę z zespołem MaWo Group. Wspieramy transport od ponad 10 lat. 

Oferta

ROZLICZENIA KIEROWCÓW

Specjalizujemy się w ewidencji czasu pracy kierowców oraz obszarach ściśle z nia powiazanych.

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Oferujemy pełny zakres usług księgowo – kadrowych, który potrafimy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta.

OBSŁUGA PRAWNA

MaWo Group zapewnia profesjonalną obsługę prawną firm transportowych.

EUROPA I NUMER ALARMOWY
MaWo Group szuka najlepszych rozwiązań dla firm transportowych oferując wsparcie językowe dla kierowców prowadzących dzialalność na terenie Europy.
SZKOLENIA

Stworzyliśmy pakiet szkoleń, który pomaga lepiej prowadzić przedsiębiorstwo zajmujące się transportem.

Narzędzia IT

MaWo Group wprowadza także narzędzia z zakresu IT, które ułatwiają zarządzanie i podnoszą jakość pracy w transporcie.

MaWo Group to lider w branży transportowej, któremu ufa coraz więcej klientów.

Jesteśmy dumni z tego, że udało nam zbudować firmę, która daje nam satysfakcję i możliwość rozwoju a naszym klientom bezpieczeństwo i zadowolenie. Od 2019 roku jesteśmy członkiem prestiżowej organizacji Business Centre Club. Natomiast Wojciech Romaniuk został wybrany przewodniczącym Komisji ds. Transportu przy BCC.

Rachunkowość firm transportowych

Zaufali nam