ROZWIĄZANIA IT DLA FIRM TRANSPORTOWYCH

Narzędzia IT dla transportu

Nowe technologie pojawiły się w każdej sferze życia i aktywności biznesowej. W transporcie również.

MaWo Group posiada własne, samodzielnie opracowane – na podstawie rozmów z właścicielami firm transportowych – aplikacje na telefon komórkowy. To aplikacje stworzone wyłącznie z myślą o naszych klientach działających w branży transportowej.

Pierwsza aplikacja to TACHO-TIR. Służy do pobierania danych z karty kierowcy i archiwizuje je. Informuje o zbliżającym się terminie kolejnego odczytu i jest niezwykle przydatna podczas rozliczania czasu pracy kierowców. Aplikacja ta jest kompatybilna z tabletami i telefonami posiadającymi system Android. Tacho – Tir może przesyłać także plik z telefonu na wybrany adres e-mail. Aplikacja jest również oszczędna, ponieważ wysyła dane na podany adres elektroniczny dopiero w momencie połączenia się z darmową siecią Wi-Fi.

Druga aplikacja to ApGO. Ta aplikacja ma szersze zastosowanie i może być użytkowana przez każdego pracownika, który podróżuje służbowo. Posiada dwie opcje. Pierwsza, to możliwość zaznaczenia rozpoczęcia i zakończenia podróży, wtedy aplikacja sama zaznacza moment przekroczenia granicy państwowej. To pozwala na precyzyjne wyliczenie delegacji pracowniczej, co niewątpliwie pozwoli zaoszczędzić część wydatków.  Druga opcja pozwala na manualne oznaczenie czasu pracy, czasu jazdy oraz dyżuru, co powoduje naliczenie faktycznego wynagrodzenia. Aplikacja ta pełni funkcję tachografu dla transportu do 3,5 t oraz nielicencjonowanego przewozu osób. Co ważne, aplikacja nie potrzebuje stałego dostępu do sieci internetowej.

 

MaWo Group stworzyło także własny program na komputery osobiste z systemem Windows – FORTIR.  Po sprawdzeniu wszystkich programów dostępnych na rynku, postanowiliśmy zaprojektować i napisać własny, zgodnie ze wskazówkami właścicieli firm transportowych. Dla nas najważniejsze jest to, aby FORTIR był łatwy i przyjazny w obsłudze dla naszych klientów. Program posiada w pakiecie obsługę serwisową, także nasi nabywcy nie muszą się martwić o problemy techniczne i aktualizacje. Co ważne, nasz program będzie miał poza tradycyjną wersją pudełkową, wersję „w chmurze”, dzięki czemu będzie tańszy i nie będzie obciążał komputerów użytkowników. Można nabyć pełną licencję z programem, ale można także skorzystać z wersji z ograniczeniem czasowym, co także pozwoli sprawdzić wcześniej program przez kupującego i zaoszczędzić na wersji czasowej oprogramowania.

Oferta

ROZLICZENIA KIEROWCÓW

Specjalizujemy się w ewidencji czasu pracy kierowców oraz obszarach ściśle z nia powiazanych.

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Oferujemy pełny zakres usług księgowo – kadrowych, który potrafimy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta.

OBSŁUGA PRAWNA

MaWo Group zapewnia profesjonalną obsługę prawną firm transportowych.

EUROPA I NUMER ALARMOWY

MaWo Group szuka najlepszych rozwiązań dla firm transportowych oferując wsparcie językowe dla kierowców prowadzących dzialalność na terenie Europy.

SZKOLENIA

Stworzyliśmy pakiet szkoleń, który pomaga lepiej prowadzić przedsiębiorstwo zajmujące się transportem.

Narzędzia IT

MaWo Group wprowadza także narzędzia z zakresu IT, które ułatwiają zarządzanie i podnoszą jakość pracy w transporcie.

Nowe technologie w transporcie

MaWo Group tworząc profesjonalny outsourcing dla firm transportowych, wprowadza także narzędzia z zakresu IT, które ułatwiają zarządzanie i podnoszą jakość pracy w transporcie.

Zaufali nam