Podobno „gdzie diabeł nie może, tam babę pośle” – powiedziała z uśmiechem na antenie Polskie Radio Czwórka, Anna Lenart, biorąc udział w dyskusji na temat rosnącej liczby Pań w męskim transportowym świecie.

Czas na Kobiety w transporcie! Anna Lenart z Zarządu MaWo Group, w radiowej Czwórce, mówiła o kobiecym zaangażowaniu w działalność firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych.

Według raportu przygotowanego przez firmę Geis PL, kobiety stanowią obecnie 20 procent wszystkich pracowników w sektorze transportowym w Polsce. Przed jakimi wyzwaniami stają? Jakie zawody związane z transportem/logistyką/spedycją wykonują? Jak odbierane są kobiety kierujące ciężarówkami?

Na te pytania, zadawane przez Mateusza Kulika, odpowiadały: nasza Anna Lenart, członkini zarządu w MaWo Group oraz Anna Dąbrowska, wiceprezeska zarządu Stowarzyszenia Klubu Polskiego Trakera, która jest zawodowym kierowcą od 2006 roku, na co dzień prowadzi własną działalność gospodarczą, jeżdżąc jednocześnie w ruchu krajowym.

Posłuchaj całej rozmowy: https://www.polskieradio.pl/…/3354534,czworka-do…

W MaWo Group pracuje zdecydowana większość kobiet. Zgadzamy się z naszą koleżanką w całej rozciągłości.

Załoga MaWo Group

Wszystkie usługi dla transportu w jednym miejscu.