Spotkania Eksperckie „Bezpieczna firma – nie tylko transportowa” za nami. Jeśli chodzi o wiedze praktyczną i jakościową oraz poziom ekspercki, była niewątpliwe najważniejsza konferencja dla przedsiębiorców, nie tylko transportowych, w tym roku w Polsce.

Rozmawialiśmy o sukcesji w transporcie, wykorzystaniu formuły fundacji rodzinnych i potrzebnych do tego narzędziach bankowych, a także o zabezpieczeniu majątku firmowego.

Poświęciliśmy dużo miejsca na dyskusję o zmianach w przepisach prawnych, utrudniających działalność transportową
w Polsce. Pokazaliśmy ideę Stowarzyszenia Ambasador Polskiego Transportu w kontekście integracji naszej branży, ale także lobbowaniu na rzecz sektora transportowego. I odpowiedzieliśmy na pytanie czy Kierowca ma ten sam cel co Przewoźnik i jak będzie wyglądała przyszłość transportu, nie tylko w Polsce.

Dziękujemy serdecznie wszystkim prelegentom, moderatorom i uczestnikom. Zarówno tym, którzy byli z nami na miejscu w Strykowie, a także tym, którzy oglądali nas za pośrednictwem streamingu.

– dr nauk prawnych Małgorzata Rejmer oraz dr nauk prawnych Dawid Rejmer z Kancelaria Finansowa LEX – Specjaliści
ds. Sukcesji Biznesu  

– Ewelina Masłowska BNP PARIBAS Wealth Management

– Przemysław Koch z Koch Insurance – Profesjonalny Doradca Ubezpieczeniowy

– Magdalena Michalak etransport.pl

Mariusz Frąc i Wojciech Romaniuk z MaWo Group i Stowarzyszenia APT

Wiemy już, że spotkamy się na kolejnych Spotkaniach Eksperckich w Polsce. Sprawdzajcie nasz profil FB oraz kanał YT. Jeżeli ktoś z Was, chciałby zapoznać się z wypowiedziami naszych ekspertów ze Spotkań Eksperckich, to zapraszamy do oglądania zapisu całego wydarzenia pod linkiem https://www.youtube.com/live/c3_KIvg1PjE?si=ZhUWyfFspSevX7fG

Dziękujemy

Do zobaczenia

Załoga MaWo Group