To jedna z największych firm spedycyjnych na świecie. Rozwiązania C.H. Ronbinson nie ograniczają się tylko do dostarczania towarów drogą lądową, która nas najbardziej interesuje, ale udoskonalają cały czas swój łańcuch dostaw. 

Zachęcamy klientów MaWo Group do kontaktu z nami pod numerem telefonu +48 509 510 998 i na adres mailowy pokonamytenkryzys@mawogroup.pl Dzięki naszej współpracy, możemy przekazać rekomendację do firmy C.H. Robinson i przedstawić Was jako firmy wiarygodne, z którym warto zawierać nowe kontrakty. Zachęcamy także nowych klientów do współpracy z MaWo Group i C.H. Robinson. 

W całej Europie usługi logistyczne C.H. Robinson mogą pomóc zaspokajać Wasze potrzeby biznesowe dzięki nieograniczonym możliwościom naszego partnera. C.H. Robinson używa najnowszych i najlepszych technologii w projektowaniu swoich usług, jak Navisphere. Natomiast MaWo Group zna europejski rynek transportowy doskonale i zgłasza na obowiązkowe platformy pracownicze kierowców w krajach Unii Europejskiej i rozwiązuje problemy polskich firm transportowych na terenie Europy.

Jeżeli macie problemy z dostępem do ładunków, to znajdziemy dla Was rozwiązanie.