Wypełnij powyższy formularz zgłoszenia, lub wyślij e-mail na adres: ekspert@mawogroup.pl 

Spotkania Eksperckie „Bezpieczna firma – nie tylko transportowa”

Najważniejsza konferencja dla przedsiębiorców w tym roku w Polsce.

Fundacje rodzinne – sukcesja – zmiany w prawie – rozliczenia kierowców a finanse firmowe.

Spotkania Eksperckie MaWo Group „Bezpieczna firma – nie tylko transportowa” odbędą się w Strykowie k/Łodzi, 21 marca 2024 r., a dokładnie: HOTEL 500 Stryków |Smolice 1B | 95-010 Stryków. Zaczynamy całe wydarzenie o godz. 10.00.

PANEL I
Finanse firmowe i sukcesja nie tylko w transporcie – prowadzący Przemek Koch z Koch Insurance

Dawid Rejmer z KF LEX – fundacje rodzinne, sukcesja, słabe strony JDG, przekształcanie spółek.

Ewelina Masłowska z BNP PARIBAS Wealth Management  – narzędzie bankowe do obsługi fundacji rodzinnych.

Mariusz Frąc z MaWo Group – przykłady sukcesji w transporcie z autopsji i reakcje branży na sukcesję, nowa struktura kosztów wynagrodzeń w transporcie międzynarodowym.

PANEL II
Aspekty prawne, legislacyjne, edukacyjne i integracyjne w transporcie. Trendy w transporcie – Mariusz Frąc z MaWo Group

Małgorzata Rejmer z KF LEX – lobbing – jako dobra rzecz dla biznesu , możliwość zmian legislacyjnych dla dobra branży transportowej

Magdalena Michalak – red. nacz. etransport.pl  przyszłość polskiego transportu – ograniczenia i szanse, trendy światowe i ich wpływ na polską branżę transportową.

Wojciech Romaniuk z MaWo Group  diety dla kierowcy do zmiany, absurdy legislacyjne, współpraca z komisją parlamentarną ws zmian w transporcie, stowarzyszenie Ambasador Polskiego Transportu – cele i założenia.

Uczestnictwo dla naszych klientów i kontrahentów jest całkowicie bezpłatne

Nie przegapcie tego wydarzenia. Ilość miejsc ograniczona.

Do zobaczenie Pierwszego Dnia Wiosny.

Wszystkie usługi dla transportu w jednym miejscu.

dr n.pr. Dawid Rejmer

doktor nauk prawnych, radca prawny, Partner w Kancelarii Finansowej LEX. Członek ACCA – organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu rachunkowości i finansów. Ekspert Business Center Club ds. firm rodzinnych i sukcesji biznesu. Zajmuje się wdrażaniem projektów sukcesyjnych w firmach rodzinnych. Na Spotkaniach Eksperckich MaWo Group wyjaśni, dlaczego sukcesja jest tak ważna dla funkcjonowania naszych firm i co zmieniają w naszym życiu zawodowym fundacje rodzinne.

 

Ewelina Masłowska 

Dyrektor Centrum Wealth Management BNP Paribas, Certyfikowany Ekspert Planowania Finansowego EFPA EFP, Certyfikowany Europejski Doradca EFPA ESG. Piętnastoletnie doświadczenie w pracy z najzamożniejszymi klientami w Polsce i zagranicą.

Mariusz Frąc

prezes i współwłaściciel MaWo Group. Specjalista ds polskiego i unijnego rynku transportowego. Zajmuje się problemami polskiego transportu od 15 lat. Jest zwolennikiem zmian w przepisach transportowych i działa aktywnie na rzecz integracji polskiej branży transportowej. Prywatnie jest wielkim miłośnikiem motoryzacji.

 

dr n.pr. MAŁGORZATA REJMER

Prezes Zarządu KF LEX. Doktor nauk prawnych.

Specjalista w zakresie finansów i psychologii biznesu.

Ekspert w dziedzinie sukcesji biznesu – sukcesją zajmuje się od ponad 25 lat.

Nestorka Firmy Rodzinnej.

Magdalena Michalak

współtwórczyni i szefowa największego portalu transportowego w Polsce www.etransport.pl O transporcie wie wszystko. Zarówno tym polskim, jak i międzynarodowym. Zna prawie wszystkich transportowców w Polsce;) Tym razem zdradzi najważniejsze trendy, które będą obowiązywać w transporcie w najbliższej przyszłości.

 

Wojciech Romaniuk

prezes i współwłaściciel MaWo Group. Specjalizuje się w ewidencji czasu pracy kierowców. Doprowadził do spotkania komisji parlamentarnej w Sejmie RP w obecności Ministra Infrastruktury, dotyczącej zmiany przepisów w rozliczaniu pracy kierowców. Jest orędownikiem likwidacji diet i ryczałtów, a tym samym urealnienia części składowych wynagrodzenia kierowcy. Na Spotkaniach wyjaśni, jak najlepiej powinno rozliczać się czas pracy kierowców.