O MaWo Group

Głównym celem naszej działalności jest przede wszystkim możliwość dzielenia się swoją pasją oraz satysfakcja z osiąganych wspólnie z Państwem sukcesów. Motywacją jest siła i potencjał każdego z nas oraz szansa rozwinięcia go we właściwym kierunku. Wystarczy mały krok.

Od początku naszej aktywności jesteśmy ukierunkowani na kompleksowe wspieranie naszych klientów doskonale rozumiejąc, że nasz sukces zależy przede wszystkim od ich powodzenia. Profesjonalizm i rzetelność świadczonych usług dały nam gwarancję stałego, stabilnego rozwoju oraz renomę dzięki której współpracujemy z klientami z całego kraju. Wśród obsługiwanych podmiotów są zarówno drobni przedsiębiorcy, stowarzyszenia, kluby sportowe jak i spółki prawa handlowego.

Ponad dziesięć lat doświadczenia w skutecznym zmaganiu się z gąszczem ciągle zmieniających się norm prawnych, liczne szkolenia, sukcesy w walce o prawa naszych partnerów oraz grupa zadowolonych i lojalnych klientów, dają nam nie tylko poczucie satysfakcji, ale także wciąż motywują do dalszej pracy na rzecz wspólnych celów.

Kooperacja specjalistów z różnych dziedzin tworzy efekt synergii, co oznacza, że przy wspólnym działaniu umożliwiającym wykorzystanie tych samych możliwości można osiągnąć dużo więcej.

Nasz fachowy zespół każde problematyczne zagadnienie dotyczące prawa transportowego rozpatruje pod kątem prawnym, księgowym i podatkowym, eliminując mogące wystąpić ryzyka. Dzięki dogłębnej wiedzy i dotychczasowej praktyce udało nam się wypracować korzystne rozwiązania prawne w obsłudze firm transportowych.