Dziękujemy wszystkim uczestnikom Spotkań Eksperckich MaWo Group „Bezpieczna Firma Transportowa” w Rzeszowie.

Nasi eksperci mówili o barierach dla przewoźników, którzy prowadzą firmę transportową w formie Jednoosobowej Działalności Gospodarczej, jak najlepiej konstruować wypłaty wynagrodzeń dla pracowników- kierowców po zmianach, które weszły w sierpniu tego roku oraz jak podejść prawidłowo do rozliczeń za sanitariaty.

Mówiliśmy konkretnie o kadrach, księgowości i rozliczeniach kierowców jako całości. Dopiero połączenie eksperckie tych 3 dziedzin może nam dać dobre efekty optymalizacji kosztów.

Przekazywaliśmy także wiedzę na temat fundacji rodzinnych i jak ich używać, aby zaoszczędzić i lepiej zabezpieczyć majątek firmy transportowej.

– Dziękujemy wszystkim właścicielom firm transportowych za aktywne uczestnictwo, zadawanie pytań naszym prelegentom i ciekawe rozmowy kuluarowe – mówi Wojciech Romaniuk, prezes i współwłaściciel MaWo Group.

– Tak, to były zdecydowanie najlepsze Spotkania Eksperckie. A możliwość skorzystania z symulatora dachowania czy narkogogli na koniec, pozwoliła nam zapomnieć na chwilę o problemach naszej branży. Już myślimy o kolejnych edycjach naszych Spotkań Eksperckich na 2024 rok. Już teraz na nie zapraszam. Będą nowe tematy i nowi eksperci – podsumowuje Mariusz Frąc, prezes i współwłaściciel MaWo Group.

Dziękujemy za wiedzę ekspercką:

Kancelaria Finansowa LEX – Specjaliści ds. Sukcesji Biznesu
Cargobroker
BCC
Jumper Fundacja
etransport.pl
Koch Insurance – Profesjonalny Doradca Ubezpieczeniowy
MaWo Group – Rozliczenia kierowców w Polsce i UE

Załoga MaWo Group
Wszystkie usługi dla transportu w jednym miejscu.