Przymierzaliśy się już od dawna do zbudowania od podstaw naszej siedziby na Dolnym Śląsku. MaWo Group rozpoczęło budowę nowego miejsca w Raszówce, niedaleko zresztą od aktualnej siedziby spółki. Będzie duża, przestronna i komfortowa. I w końcu dział rozliczeń, administracja i dział handlowy będą w jednym miejscu – mówi z zadowoleniem prezes MaWo Group, Mariusz Frąc.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszej firmy specjalizującej się w obsłudze transportu, w 2021 roku postanowiliśmy zmienić nasze główne lokum. Dzisiaj zatrudniamy prawie 60 osób i mamy oddziały w Legnicy, Lubinie, Raszówce, Rzeszowie, Gdańsku i Warszawie. Nie wiemy co przyniesie przyszłość, ale mamy apetyt na więcej i zamierzamy rozwijać naszą firmę, także poza granicami Polski.

W chwili rozpoczęcia prac postanowiliśmy zostawić informację dla potomnych. Stworzyliśmy prawdziwą kapsułę czasu. Każdy z pracowników spółki mógł umieścić w skrzynce to, co kojarzy się z firmą, w której pracuje. Znalazły się tam dokumenty, nasze zdjęcia i drobiazgi z biura oraz wszystko to, co związane jest z obsługą firm transportowych. Umieściliśmy także list skierowany do znalazcy naszej kapsuły czasu, który zaczyna się następująco:

Dzień dobry, Jeśli to czytasz, to znaczy, że odnalazłeś naszą kapsułę czasu, którą zakopaliśmy w tym miejscu w poniedziałek, 16 sierpnia 2021 roku…

Reszta niech zostanie naszą tajemnicą, którą odkryje ten, który odkopie nasz skarb ;). Ciekawe kim będzie osoba, która ją odnajdzie? Kiedy to się stanie? Za 100, 200 a może 1000 lat? Czy ciężarówki nadal będą jeździły po drogach?