To było merytorycznie i towarzysko jedno z najlepszych wydarzeń w branży transportowej w tym roku. 
Zebraliśmy najlepszych ekspertów od kadr, zatrudniania kierowców, księgowości, optymalizacji kosztów, finansów i kontroli oraz bezpieczeństwa firmy transportowej. Dużo czasu poświęciliśmy fundacjom rodzinnym, które mogą zabezpieczyć Wasz kapitał biznesowy. Przyszłość transportu w kontekście aktualnych problemów zdominowała większość rozmów z ekspertami i publicznością.
–  Wiemy już, że Spotkania Eksperckie są potrzebne. Wypracowaliśmy dobrą formułę na sprzedawanie wiedzy, która trafia nie tylko do naszych klientów, ale także do członków BCC i wszystkich gości. Bezpieczeństwo rozumiemy dużo szerzej, wiemy doskonale czego potrzebują przewoźnicy i cała branża TSL. Będziemy mówić o ważnych tematach bez znieczulenia, ale zawsze merytorycznie – podsumowuje Mariusz Frąc, prezes i współwłaściciel MaWo Group, a tym razem pełniący także rolę moderatora Spotkań.

Dziękujemy za podzielenie się wiedzą i poświęcony czas na panelach eksperckich:

Dawid Rejmer kancelaria LEX

Przemysław Koch KOCH Insurance

Mariusz Marciniak Cargo Broker

Magdalena Michalak etransport.pl

Katarzyna Pawłowska Fundacja Jumper

Krystian Fiedziuszko Fundacja Jumper

Joanna Kucyk MaWo Group

Agnieszka Nowak MaWo Group

Wojciech Romaniuk MaWo Group

Damian Bartnikowski APT

– Już wiemy, że będziemy kontynuować Spotkania Eksperckie. Jesienią zobaczymy się prawdopodobnie w Rzeszowie. Z pewnością będziemy odświeżać naszą formułę i reagować na uwagi naszej branży. Jedno zostanie, będzie konkretnie i przystępnie. Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim ekspertom, uczestnikom oraz całej załodze MaWo Group, która była odpowiedzialna za przygotowanie całości przedsięwzięcia. Drugie Spotkania Eksperckie napawają nas optymizmem i już myślimy o kolejnej edycji Spotkań – konkluduje Wojciech Romaniuk, prezes i współwłaściciel MaWo Group, a także jednocześnie ekspert panelu kadrowego, specjalista od rozliczania kierowców.

#DrugieSpotkanieEksperckie #Warszawa #wiedza #bezpieczeństwowtransporcie #bezpieczeństwonadrodze
#kadry #kadryipłace #rozliczenia  #rozliczeniapodatkowe
#diety #ryczałty #transport #przedsiębiorstwatransportowe #pomockierowcom #zawodowikierowcy
#przedsiębiorcy #zarządzaniebiznesem
#przyszłość #optymalizacja #sukcesja #fundacjarodzinna
#bezpieczeństwofinansowe #bezpieczeństwoksięgowe