POLSKA NAGRODA JAKOŚCI 2021 przyznana MaWo Group na Polskim Kongresie Przedsiębiorczości, który w tym roku odbył się w Krakowie. Docenienie naszej spółki jest bardzo miły wyróżnieniem – podsumowuje Mariusz Frąc, prezes i współwłaściciel spółki. Fakt, że otrzymaliśmy tę nagrodę za wysoki standard naszych usług jest dla nas szczególnie istotne – dodaje Wojciech Romaniuk, także prezes i współwłaściciel MaWo Group.

Nagroda za jakość usług, to efekt programu prowadzonego przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje Forum Przedsiębiorczości i Biznes Puls w Gazecie Wyborczej. Nagrodę odebraliśmy osobiście podczas tegorocznej edycji Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości.

Działamy na polskim rynku transportowym ponad 10 lat. Zadowolenie naszego klienta jest dla nas priorytetowe. Może dlatego pandemia nas nie zatrzymała i rozwijamy się cały czas bardzo dynamicznie, biorąc pod uwagę niesprzyjające okoliczności. Budujemy nową siedzibę i zatrudniamy nowych pracowników i specjalistów, szczególnie w pionie księgowym i kadrowym. Nasza kancelaria podatkowa przeżywa prawdziwy rozkwit, co spowodowało, że nasze doświadczenie na rynku transportowym otworzyło nas na inne branże.

Jesteśmy dumni z naszych pracowników i z tego, co osiągnęła nasza spółka na przestrzeni ostatniej dekady. Zapraszamy do współpracy. Niech żyje polski transport!