Znaleźliśmy się w bardzo szacownym gronie. Nagrodę traktujemy poważnie, gdyż byliśmy jedyną wyróżnioną firmą outsourcingową obsługującą firmy transportowe i logistyczne w 2022 roku.

– Jesteśmy dumni z tej nagrody przyznanej na Polskim Kongresie Przedsiębiorczości. Tak, jesteśmy konkurencyjni na polskim rynku obsługi firm transportowych, przede wszystkim w sferze profesjonalnej obsługi klienta. Stawiamy na wysokiej jakości usługę ekspercką i działamy zawsze w granicach obowiązującego prawa. To bardzo ważne, ponieważ MaWo Group nigdy nie nagina przepisów. A dzisiaj często zdarza się, że nasza konkurencja nie gra fair i nie mówi o konsekwencjach wprowadzanych rozwiązań swoim klientom – powiedział Wojciech Romaniuk, prezes i współwłaścicieli MaWo Group, odbierając w Krakowie nagrodę.

Nasi klienci cenią sobie profesjonalizm i bezpieczeństwo. Ewidencję czasu pracy kierowców prowadzimy najlepiej w Polsce. Nigdy nie stosujemy rozwiązań, które mogą narazić naszego klienta na spotkanie na sali rozpraw w Sądzie Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. 

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy transportowe i logistyczne. Zapewniamy profesjonalne i bezpieczne rozliczenia.

?https://polskikongres.pl

#polskikongres #biznes #nauka #transport #rozliczeniakierowcy #współpraca #innowacje #Kraków2022 #firmytransportowe #firmylogistyczne #czaspracykierowców