Drodzy Klienci MaWo Group,

Namawiamy Was zdecydowanie do kontaktu wyłącznie telefonicznego i mailowego. Wszystkie oddziały MaWo Group na Dolnym Śląsku w Raszówce i Legnicy, w Rzeszowie i Gdańsku, pracują i udzielają informacji. W związku z zaistniałą sytuacją oświadczamy, że wszystkie oddziały naszej spółki nie będą dostępne dla klientów w ramach spotkań twarzą w twarz. Chcąc ograniczyć do minimum kontakty bezpośrednie, taka sytuacja będzie miała miejsce od dzisiaj do odwołania.

Z uwagi na ten szczególny czas, prosimy o dostarczanie wszystkich dokumentów drogą elektroniczną. Wśród Was są także klienci, którzy dostarczają nam tarczki do tachografów analogowych poprzez pocztę lub kuriera. Zdajemy sobie sprawę, że usługi pocztowe i kurierskie są coraz bardziej obciążone, dlatego proponujemy wstrzymanie się na ten czas z tradycyjną wysyłką dokumentów.

MaWo Group poważnie traktuje wszystkie oficjalne informacje i jako przedsiębiorca dostosowuje się do zaleceń administracji rządowej. Pandemia jest okresem przejściowym. Najważniejsze jest to, abyśmy wspierali się wzajemnie i rozumieli ograniczenia. Mawo Group obsługuje kompleksowo firmy transportowe w każdym okresie, także tym trudnym.

Z poważaniem,

Załoga MaWo Group