Poza pracą nasi klienci nie próżnują. Nasi przyjaciele i jednocześnie klienci Rafał i Greg Collins zorganizowali fantastyczny sportowo-rozrywkowy wieczór Collins Charity Fight Night. Dzięki temu wydarzeniu udało się także pomóc tym bardziej potrzebującym, dzięki Fundacji Braci Collins.

https://plejada.pl/zdjecia-gwiazd/kazimierz-marcinkiewicz-i-inne-gwiazdy-na-collins-charity-fight-night-zdjecia/6j4fxqq

Byliśmy na ściance. Dosłownie i w przenośni;) Prezesi MaWo Group: Mariusz Frąc i Krzysztof Dybo nie walczyli na ringu, ale wspierali swoich faworytów i akcje charytatywną Fundacji Braci Collins. Niezwykły wieczór, podczas którego na ringu wszyscy byli uśmiechnięci. Mogliśmy zobaczyć w akcji m.in. Rafała Collinsa, Kazimierza Marcinkiewicza czy Piotra Świerczewskiego. A na widowni mogliśmy zobaczyć największe gwiazdy, które przyszły miło spędzić czas, ale przede wszystkim wesprzeć akcję charytatywną fundacji.

Jesteśmy niezmiernie dumni z sukcesów, które odnoszą nasi klienci, dla których realizujemy kompleksową obsługę transportu. Z Braćmi Collins współpracujemy od lat w sferze księgowej i kadrowej. To niezwykle owocna współpraca, która poza szaleństwem wpisanym w DNA Rafała i Grzegorza, daje nam ogrom satysfakcji.

Galę możecie zobaczyć na www.player.pl 

To był naprawdę niezwykły wieczór. Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu organizowanym przez Fundację Braci Collins.