Księgowość i kadry dla firm transportowych to nasza specjalność. Obsługujemy kilkuset zadowolonych przedsiębiorców transportowych. Znamy się na przepisach dotyczących transportu jak nikt inny. Budujemy naszą pozycję od wielu lat i wiemy, co jest dobre dla naszych klientów.

Rozwiązujemy najtrudniejsze problemy w spółkach transportowych. Pomagamy w ich przekształcaniu i oferujemy pełną opiekę. Pracujemy z kilkudziesięcioosobowym zespołem specjalistów od kadr, płac i księgowości. Nie tylko rozliczamy i tworzymy dokumenty. Sprawdzamy możliwości, doradzamy i wdrażamy w firmach najlepsze rozwiązania finansowe. 

Praca w transporcie uświadomiła nam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dzisiaj obsługujemy także klientów z innych branż. Zaczynamy specjalizować się w innych sferach gospodarki. Wiemy, że poza profesjonalizmem, dla naszych klientów liczą się także bezpieczeństwo i zaufanie. Kancelaria Podatkowa MaWo Group oferuje to wszystko w swojej usłudze. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców także spoza branży transportowej.