Nigdy nie spodziewalibyśmy się, że siedząc w pokoju u naszego kolegi ponad 10 lat temu i snując plany na przyszłość założymy firmę. Pogadaliśmy i zadecydowaliśmy: zróbmy to! Załóżmy firmę, która będzie obsługiwała firmy transportowe. W transporcie już byliśmy trochę, ale z zupełnie innej strony. To było dla nas nowe pole działania, ale postanowiliśmy spróbować.

I nagle okazało się, że to już dekada na polskim rynku transportowym. Ponad 10 lat temu trzech, pełnych energii, młodych przedsiębiorców postanowiło powołać do życia MaWo Group. Firmę, która będzie obsługiwać kompleksowo firmy transportowe. I tak od 10 lat, prezesi: Krzysztof Dybo, Mariusz Frąc i Wojciech Romaniuk z powodzeniem wypełniają swoją transportową misję. Z tego miejsca pragniemy podziękować za pierwszą dekadę wszystkim naszym klientom, kontrahentom, przyjaciołom, a przede wszystkim wspaniałej załodze MaWo Group. Bez Was nie zrobilibyśmy tyle dobrego dla branży transportowej. Przed nami druga dekada. I już wiemy, że będzie dobrze. Będziemy mieli dużo pracy, ale czujemy, że branża transportowa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w Europie.

Spotkaliśmy się z tej okazji ze wszystkimi pracownikami i postanowiliśmy uczcić ten jubileusz. Przy okazji dziękujemy za dobre słowa, życzenia i doping do pracy.

Pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu wszystkie firmy transportowe.

Zarząd MaWo Group.