MaWo Group – sponsor Turnieju Siatkarskiego Gruszka Cup 2023 – zorganizowało sportowe spotkanie z mistrzem siatkarskim, Piotrem Gruszką, w szkole podstawowej w Raszówce.

Potrenowaliśmy i pograliśmy z legendą polskiej siatkówki. Dzieciaki w Raszówce oszalały z radości. Cieszę się bardzo, że mogliśmy to zrobić właśnie tutaj, w Raszówce. Wszyscy świetnie bawiliśmy się. Ruch i rekreacja to przyjemność i integracja, a aktywność promujemy zarówno na co dzień prywatnie, jak i u nas w firmie. Myślę, że powtórzymy ten szkolny piknik siatkarski w Raszówce w przyszłym roku – zapewnia Mariusz Frąc, prezes i współwłaściciel MaWo Group.

To było wyjątkowe wydarzenie i szczególny dzień dla całej Raszówki. Dziękujemy wszystkim dzieciakom i zawodnikom za wspaniałą atmosferę. Zobaczcie ten film ze szkoły podstawowej w Raszówce:

https://youtu.be/nNl3eyukbZ4

A dzień później, bawiliśmy się na fantastycznym familijnym pikniku siatkarskim na kąpielisku Kormoran w Legnicy. Oczywiście z Piotrem Gruszką, legendą polskiej siatkówki. MaWo Group wspiera Gruszka Cup od samego początku. Lubimy siatkówkę, klimat tego wydarzenia i fakt, że możemy spotkać się tutaj razem, z całymi rodzinami.

Kibicujemy od zawsze polskiej siatkówce. Wspieramy Gruszka Cup, bo lubimy i cenimy Piotra Gruszkę. Tym bardziej cieszymy się z wyróżnienia i zostania oficjalnym Przyjacielem Gruszka Cup. Ta impreza to już taka nasza firmowa tradycja. Z pewnością zobaczymy się za rok, na Gruszka Cup 2024 – podsumowuje Wojciech Romaniuk, prezes i współwłaściciel MaWo Group.

Załoga MaWo Group piknikowała i bawiła się świetnie. 

Dziękujemy bardzo za udział i wsparcie:

Piotr Gruszka
#GruszkaCup2023
Cały zespół szkoły z dyrektorem Tomaszem Haberem na czele Szkoła Podstawowa w Raszówce im Orła Białego
Tadeusz Kielan, Wójt Gminy Wiejskiej Lubin
Jacek Kiełb AZS Collegium Witelona
Monika Siwak Sołectwo Raszówka  A najbardziej dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą sportową atmosferę. 

Do zobaczenia za rok,
Załoga MaWo Group