Kancelaria Podatkowa MaWo Group to nie jest zwykłe biuro rachunkowe. Dlaczego zaufanie i bezpieczeństwo są dzisiaj równie ważne, co profesjonalne rozliczanie pieniędzy klienta? 

MaWo Group dysponuje zespołem specjalistów, którzy rozwiążą każdy problem księgowy i kadrowy. Oferujemy pełny zakres usług księgowo – kadrowych, który potrafimy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. 

Kadry i płace w branży transportowej, to nie tylko rozliczanie i składanie dokumentacji w ZUS. Oferujemy prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej, optymalizując koszty właściciela firmy i doradzając na każdym etapie zatrudnienia nowych pracowników. Kadry i płace (koszty, teczki osobowe, podatki) są skomplikowane z uwagi na złożoność rozliczeń czasu pracy i przełożenia owych rozliczeń na płace pracownicze. Kolejną kwestią jest odpowiedzialność za powierzone mienie oraz poprowadzenie dokumentacji pracowniczych w taki sposób, aby zabezpieczały one interesy pracodawcy.

Sprawdź czym różni się zwykłe biuro rachunkowe od Kancelarii Podatkowej MaWo Group.

#biurorachunkowe #podatki #braciacollins #gregcollins #rafalcollins #fundacjabracicollins #kancelariapodatkowa #nietylkotransport #profesjonalnerozliczanie #zaufanierachunkowe #bezpieczenstwoklienta #optymalizacja #koszty #bilans #zus #us #pip